• Wielkanoc w szkole

• 16.04.2022
        • - śniadanie wielkanocne

- przedstawienie "Wieziemy tu Kogucika"

- spotkanie z ks. kan. mgr Januszem Smerdą

• Kartki wielkanocne

• 16.04.2022
        • Piękne kartki wykonane przez naszych uczniów przekazaliśmy do osób i instytucji zaprzyjaźnionych z nasza szkołą:-)

• Niebieski Kwiecień

• 14.04.2022
        • Niebieski Kwiecień to miesiąc świadomości autyzmu- w naszej szkole również zrobiło się niebiesko. Taki dzień ma na celu przybliżenie zaburzeń ze spektrum autyzmu a także okazanie wsparcia i akceptacji dla osób zmagających się z tymi zaburzeniami.

• Laureaci konkursu plastycznego

• 14.04.2022
        • Gratulacje!!!

"Walentynka dla bohatera książkowego" to temat konkursu organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczna w Pionkach. Pięcioro naszych uczniów zostało laureatami tego ciekawego konkursu. Uczniowie wykonali walentynki m.in. dla Ani Shirley, Czerwonego Kapturka czy Roszponki.

Laureaci:

Nagrody: Stanisław Grzywacz, Róża Grzywacz

Wyróżnienia: Maja Tarczyńska, Władysław Grzywacz, Jan Jasek

• Świąteczne wypieki

• 11.04.2022
        • Uczniowie klasy 3 na zajęciach koła „MasterChef Junior” pod kierunkiem wychowawczyni Anny Winiarskiej piekli wielkanocną babkę. Wielkanocna babka jest nie tylko pyszna, to również wyjątkowa ozdoba wielkanocnego stołu. Symbolizuje dostatek, który ma zagwarantować rodzinie dobrobyt. Jest symbolem kulinarnych umiejętności, dlatego od najmłodszych lat nasi uczniowie poznają tajniki kulinarne.

• Laureaci konkursu wokalnego

• 01.04.2022
        • 31 marca odbył się konkurs wokalny „Cztery Pory Roku – Wiosna” organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach. Jury doceniło zdolności wokalne uczniów naszej szkoły, ponieważ aż trzy nagrody główne i jedno wyróżnienie otrzymali uczniowie z PSP w Jaroszkach. W kategorii przedszkola, nagrodę główną otrzymała solistka Antonina Jasek. W kategorii wiekowej klasy I-III nagrody powędrowały do uczniów z klasy 3. Nagrody główne otrzymali, solista Kacper Drózd, duet Róża Grzywacz i Antonina Sosnowska, wyróżnienie otrzymał zespół „Kwartet wiosenny” Kacper Siczek, Antoni Mąkosa, Przemysław Tabor i Władysław Grzywacz (kl. 1). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.