• Laureaci konkursu plastycznego

• 22.05.2022
        • Gratulacje!

Antonia Jasek i Kacper Oliwa (grupa Tygryski) otrzymali wyróżnienia w konkursie "Ilustracja do bajeczki", organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Pionkach. Uczniowie wykonali pomysłowe ilustracje do bajeczek, które opublikowała biblioteka.

• Laureaci konkursu powiatowego

• 22.05.2022
        • Gratulacje!

Dwoje uczniów z naszej szkoły: Adam Kozłowski (kl I) i Agnieszka Wolska (kl VII) zostało laureatami Powiatowego Konkursu Plastycznego "Karta z Wielkanocy". Konkurs został zorganizowany przez Dom Kultury "Borki".

Adaś zdobył I miejsce a Agnieszka wyróżnienie.

Uczniowie przygotowali piękne prace ukazujące tradycje wielkanocne.

• Laureat Turnieju BRD

• 18.05.2022
        • Gratulacje!!!

Jan Jasek (kl V) zajął II miejsce w XXIV Międzypowiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego "Bezpieczna Droga". Jan wyróżnił się znajomością przepisów ruchu drogowego oraz bezbłędnością podczas przejazdu przez tor przeszkód.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

• Laureaci turnieju BRD

• 18.05.2022
        • Gratulacje!!!

Szkolna drużyna rowerowa w składzie:

Piotr Drela kl IV

Weronika Jaroszek kl V

Jan Jasek kl V

Karolina Molendowska kl V

zajęła II miejsce w powiatowych eliminacjach XLIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie wykazali się znajomością przepisów ruchu drogowego oraz sprawnością na rowerowym torze przeszkód.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :-)

• Laureatka konkursu

• 08.05.2022
        • Gratulacje!!!

Serdecznie gratulujemy Weronice Jaroszek, uczennicy kl 5, która zajęła I miejsce w konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Konkurs został zorganizowany przez Muzeum Wsi Radomskiej.

Życzymy dalszych sukcesów:-)